همکاری با کارگاه خبر ژوپی‌آ

خواست ما دنیایی برابر برای همه‌ی انسان‌ها با همه‌ی تفاوت‌ها و شباهت‌هایشان است و برای رسیدن به این خواست، در بنیاد ژوپی‌آ گرد هم آمده‌ایم.
راه با نخستین گام‌ها آغاز می‌شود و رویای جمعی با هم‌یاری شانه‌به‌شانه تحقق می‌یابد.

ما برای حضور، بقا و ادامه‌ی کار حرفه‌ای در بنیاد ژوپی‌آ به هم‌فکری، همکاری و همراهی یکایک شما نیاز داریم.

ژوپی‌آ را خانه‌ی خود بدانید و اگر مایل به همکاری با ما در زمینه‌هایی تخصصی چون نوشتن و یا برگردان مقاله و خبر، تهیه‌ی عکس، پوستر و یا محصولات چندرسانه‌ای و کار در فضای مجازی هستید و یا اگر مایل هستید دوشادوش ما در ژوپی‌آ فعالیت کنید ولی دقیقن نمی‌دانید چه‌کاری برای شما روی زمین مانده، قدم روی چشم ما بگذارید و از راه‌های دردسترس برای تماس با ما استفاده کنید.

شبکه‌های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی کارگاه خبر را دنبال کنید، در بحث‌ها شرکت کنید و مطلب‌های منتشر شده را با دیگر دوستان خود به اشتراک بگذارید. همراهی با شما در دنیای مجازی بسیار لذت‌بخش است.

                               

 

همیاری مالی

در صورت تمایل به همیاری مالی بنیاد ژوپی‌آ با استفاده از دکمه‌ی Donate در سمت چپ صفحه می‌توانید به حساب بنیاد پول واریز نمایید.
اطلاعات حساب بانکی بنیاد برای آن دسته از همراهانی که مایل به انتقال پول به حساب بنیاد هستند نیز در ستون سمت چپ آمده است.

معرفی لینک، ارسال مطلب

آیا نویسنده‌ی یک وبلاگ هستید؟ آیا مطلب شما در مجله‌ای منتشر است که ما به آن دسترسی نداریم؟ یا اگر می‌خواهید یک لینک مرتبط را برای بازنشر در کارگاه خبر معرفی کنید می‌توانید از این فرم استفاده کنید:

 
فراموش نکنید که همواره می‌توانید از طریق ایمیل contact@joopea.com با ما تماس بگیرید.

ما چشم‌به‌راه یکایک شما هستیم تا راه را با هم و در کنار هم به مقصد برسانیم.

 

 

تازه‌ها
;